Tábor 2022 úspěšně za námi

Co by to bylo za začátek prázdnin, kdyby se nenesl v duchu letního skautského tábora v již kultovním Račím údolí! Aby měli děti kde spát, první den si vlastními silami postavili indiánská teepee a pod nimi počasí navzdory prožili celých 14 dní, kdy rozšiřovali tábořiště o praktické i estetické stavby a další rukodělné výrobky.

Děti trávily čas hraním her, tvořením různých staveb a nástrojů, absolvovaly worskhopy zaměřené na zručnost, přežití v přírodě, vaření či výtvarné umění, atd.

Oba týdny proběhly celodenní společné výlety a velké táborové ohně plné zpěvu, kytar a vtipných scének ze života na táboře. Každý si odnesl vzpomínky, kterými se rád pochlubí mezi kamarády a rodinou a i takové vzpomínky, které si zachová jen sám pro sebe. Letos nám po dvou náročných letech počasí přálo a proto můžeme tábor zpětně hodnotit jako nadmíru vydařený a těšíme se na zážitky.

Více fotek si můžete vychutnat na našem Facebooku, případně v albu níže:

Tento záznam byl publikován v Aktuality . Uložit odkaz do záložek.