25 ledna, 2019

středa, 16:30 – 18:00
oddíl pro chlapce ve věku 6-12 let

Kdo jsme?
Náš oddíl tvoří smečka zvídavých a bojovných vlčat – chlapců věku prvního stupně základní školy, kteří společně tráví čas učením se nových věcí, hledáním výzev, pátráním po dobrodružství a posouvání svých hranic na poli zručnosti, moudrosti a fyzických schopností.

Co děláme?
Každou středu se scházíme na schůzkách, kde hrajeme hry a učíme se, jak přežít v přírodě i ve společnosti lidí. Jednou měsíčně potom vyrážíme na různé akce jako oddílové výpravy do přírody, přespávání v klubovně, kde si například zahrajeme bojovku, společnými silami připravíme jídlo a pustíme dobrodružný film na dobrou noc. Stejně tak chodíme či jezdíme na akce jako jsou vlčácké závody, drakiáda, střediskový víkend na horách, či každoročně čistíme Česko, sázíme stromy, apod.
Vyvrcholením roku je potom akcí, zážitky a zkušenostmi nabytý 14 denní letní tábor s celým naším střediskem, na kterém nesmíš chybět!

Chceš se přidat?
Pokud jsi ve věku 1. (doporučujeme spíše 2.) až 5. třídy ZŠ, ozvi se některému z vedoucích a určitě se domluvíme. Nebo rovnou přijď v doprovodu rodiče přímo na schůzku.

Chcete se dozvědět více informací? Podívejte se sem.

Vedoucí oddílu:

Jaroslav Škaloud