25 ledna, 2019

Kluci ve věku: 11-15 let
Schůzky: pátek 17:00 – 18:30

Kdo jsme?

Třináctý oddíl skautů je tvořen kluky na druhém stupni základní školy, kteří tráví společně nejen schůzky, ale podnikají o víkendech i různé výpravy do blízkého či vzdáleného okolí. Zajímáme se nejen o přírodu a věci spojené s tábořením, jak by si někdo mohl myslet, ale jsme dost různorodá parta kamarádů, mezi které může zapadnout každý!

Co děláme?

Každý týden se vždy scházíme na schůzce, kde se snažíme nejen naučit novým věcem, ale i si užít zábavu. O víkendech pak podnikáme různé akce jako výpravy do okolí (pěší, na kole atd.), sportovní akce (výlety do bazénu, na skalní lezení atd.), zimní výpravy na hory nebo se třeba jen sejdeme v sobotu a zkusíme si vyrobit novou dřevěnou skříňku či jiný doplněk do naší klubovny a zakončíme den promítáním filmu a přespáním při krbu s praskajícím ohněm.

Navíc každé léto jezdíme i se zbytkem střediska na čtrnáctidenní tábor, kde si naše dovednosti dokážeme ověřit v praxi a užít si spoustu zábavy.

Je toho rozhodně ještě mnohem více, ale nejlepší bude, když se přijdeš podívat a zkusíš si to na vlastní kůži (jako nápověda mohou ještě samozřejmě posloužit i naše fotky z akcí na facebooku)

Chceš se přidat?

Tak napiš našemu vedoucímu a nebo se rovnou přijď podívat na naši schůzku a uvidíš sám!

Vedení oddílu

Patrik Rada